Компанія повідомила на своєму акаунті в соціальній мережі X (раніше Twitter) про те, що отримала дозвіл на початок досліджень можливості розширення інтерфейсу між мозком і комп'ютером, повідомляє 24 Канал.
Дивіться також Астронавти на МКС змушені рятуватися від смороду, який виходить з російського корабля
Керування роборуками здійснюватиметься за допомогою імплантату N1. Він виступатиме у ролі допоміжного засобу для зв'язку з людським мозком та для обміну сигналами.
Хоча до початку випробувань на людях ще багато років, Neuralink вважає це важливим першим кроком на шляху до втілення цієї революційної технології в реальність.
Як справи у Neuralink
Поточна модель мозкового імплантату Neuralink дозволяє користувачам взаємодіяти з цифровими інструментами, такими як комп'ютерні курсори, планшети і навіть відеоігри за допомогою думки. Наразі лише двоє пацієнтів отримали імплантати, але компанія має амбітні плани масштабуватися до мільйонів користувачів протягом наступного десятиліття.
Окрім Convoy, Neuralink також працює над імплантатом Blindsight – окремою ініціативою, покликаною відновити зір навіть для тих, хто сліпий від народження.
Читайте на сайті Ми не знали, що він божевільний: тепер навіть водії Tesla ненавидять Ілона Маска
Дослідження Convoy має на меті надати паралізованим пацієнтам більше, ніж цифрові можливості, пропонуючи їм можливість керувати фізичними об'єктами за допомогою роботизованих систем. Хоча до клінічного застосування кінцевого пристрою можуть пройти роки.