Steam Deck, яка була запущена понад рік тому, зараз доступна за стартовою ціною 359 доларів, що нижче від звичайної ціни 399 доларів за версію на 64 ГБ. Версія з 256 ГБ SSD тепер коштує 449,96 доларів, а топова модель з 512 ГБ пам'яті доступна за 519,20 доларів. Ці зниження цін означають знижки на 10%, 15% та 20% відповідно.

Дивіться також Як обрати потужний ноутбук для навчання: найкращі моделі ROG

Це не перший раз, коли Valve тимчасово знижує ціну на Steam Deck. Раніше цього року в березні та під час літнього розпродажу в червні були запропоновані подібні знижки, які привернули значну увагу геймерів.

Якщо планували купити – купуйте

Хоча деякі споживачі сподіваються, що ці знижки стануть постійними, Valve не демонструє жодних ознак того, що це станеться. Steam Deck залишається практично неперевершеним у ціновому діапазоні від 300 до 400 доларів серед портативних ігрових консолей. Хоча інші пристрої, такі як ASUS ROG Ally та Lenovo Legion Go, мають більш досконалі технічні характеристики, вони коштують значно дорожче.


Ціни на Steam Deck / Скриншот зі Steam

Наприклад, найближчий конкурент Steam Deck за ціною, версія з 512 ГБ пам'яті вартістю 649 доларів, стикається з конкуренцією з боку ASUS ROG Ally, який оснащений сучасним процесором AMD Ryzen Z1 Extreme, але коштує 699 доларів. Навіть майбутня версія ASUS ROG Ally з процесором Ryzen Z1, яка коштуватиме на 100 доларів менше, все одно не дотягує за ціною до Steam Deck.

Steam Deck початкового рівня вартістю 399 доларів, з його солідною ігровою продуктивністю, залишається неперевершеним у своєму ціновому діапазоні, що робить його привабливим варіантом для геймерів з обмеженим бюджетом.

Читайте на сайті Головна презентація Apple: коротко про все, що показала компанія 12 вересня

Оскільки Valve пропонує знижки на Steam Deck кожні 3-4 місяці, очевидно, що пристрій, швидше за все, збереже свою позицію найкращого вибору для ентузіастів портативних ігор. Оскільки ігрова спільнота продовжує святкувати 20-ту річницю Steam, ці знижки лише додають привабливості Steam Deck, забезпечуючи її незмінну популярність серед геймерів.