Як завжди, в лінійці є три моделі: 6,1-дюймовий Galaxy S23, 6,6-дюймовий S23 Plus і 6,8-дюймовий S23 Ultra. Всі характеристики смартфонів були задовго до презентації опубліковані в мережі внаслідок витоку з французького підрозділу виробника. Тому в цьому матеріалі ми торкнемося лише особливостей, які стали відомі тільки зараз.

Цікаво Як захистити застосунки на смартфоні за допомогою відбитків пальців

Процесор

У минулому серія Galaxy S поставлялася з двома SoC. Деякі регіони отримували чипи Qualcomm Snapdragon (зазвичай США, Китай, Японія і Латинська Америка), а інші - Samsung Exynos (Європа, Індія, серед інших). Продуктивність Exynos, як правило, не дотягує до Qualcomm, тому власники цих версій отримували в результаті гірші смартфони й могли розчаруватися. Власні процесори компанії часом настільки допікали користувачам, що вони навіть почали створювати петиції, благаючи випустити на їхніх ринках модель на Snapdragon.

Цього року Samsung прислухалась і буде випускати тільки версії з чипами Qualcomm. Однак це не звичайний процесор, який закупили багато інших виробників. Компанія назвала його "Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 для Galaxy", тобто спеціальна версія для смартфонів Galaxy. Окрім довгої назви, він має дещо вищу тактову частоту: 3,36 гігагерца проти звичайних 3,2 гігагерца.

Інші деталі

  • Найбільш помітними в плані дизайну є зміни в S23 і S23 Plus. Торік два дешевших S22 мали круглий кутовий блок камери, тоді як цього року вони більше схожі на модель Ultra з окремими лінзами камери.


Новий дизайн отримали дві молодші моделі / Фото Samsung

  • В S23 Ultra Samsung "сплющила" екран на 30 відсотків. Робоча область тепер майже повністю пласка.
  • Екрани захищені міцним склом Gorilla Glass Victus 2-го покоління.
  • Смартфони також отримали по два стереодинаміки Dolby Atmos.
  • Всі три моделі працюють з Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.3.
  • Новинки здатні записувати відео в режимі 8K при 30 кадрах в секунду, а також в режимі 4K при 60 кадрах в секунду. Galaxy S23 Ultra зможе похвалитися 100-кратним зумом.
  • У рекламі на та презентації компанія приділила багато уваги нічній зйомці. Вона вперше використала модуль на 200 мегапікселів – його встановили в моделі Ultra.