Учасники представили 13 науково-технічних проектів. Переможцем Star Track 5 став школяр з Дніпра Макар Дробишев, який створив проєкт рідинного ракетного двигуна малої тяги LT-3B "Стриж" – дешевший за аналоги та з унікальною гібридною системою охолодження сопла та камери згоряння, повідомляє 24 канал.
Цікаво Firefly Aerospace запустить малюнки українських школярів до космосу на своїй ракеті Alpha
Символічно, що у розробці двигунів ракети Firefly Alpha, що наразі готується до свого першого польоту в космос, також взяли участь інженери з Дніпра.
Макар Дробишев – переможець конкурсу Star Track 5
За словами Макса Полякова, такі заходи не тільки об'єднують однодумців, а й сприяють популяризації науки, що дуже важливо як для молодого покоління, так і для майбутнього країни.
Про проєкт Noosphere Engineering School
Інжинірингова школа Noosphere (або Noosphere Engineering School) – це спільний проєкт "Асоціації Noosphere" та провідних вишів України, мета якого – популяризувати інженерну освіту та створити в Україні екосистему для розвитку високотехнологічних студентських стартапів.
Науково-технічні лабораторії Інжинірингової школи відкриті в провідних ЗВО України: у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та в інших. Серед найбільш успішних розробок, реалізованих на базі Noosphere Engineering School – мобільний додаток "My Pol", система автоматизованого управління вогнем артилерії "ArtOS", проєкт "Студентська ракета".