Онлайн-карта університету Джона Хопкінса
Американські вчені з університету Джона Хопкінса розробили онлайн-сервіс, який дає змогу відстежувати поширення коронавірусу в реальному часі.
До теми Коронавірус в Україні: чат-боти для діагностики та ґаджети для захисту
Ця онлайн-карта показує актуальну інформацію про кількість хворих та загиблих внаслідок вірусу в конкретному регіоні. Для цього сервіс використовує дані Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).
Онлайн-карта Хопкінса – дані за 25 березня / Скріншот
Кожну з країн на карті можна відкрити й переглянути детальніше. Як бачимо, інформація оновлюється дуже оперативно.
Онлайн-карта для України
Це сервіс, орієнтований на ситуації в Україні. Його запустив директорат з питань регіональної політики та децентралізації Офісу Президента.
Сервіс показує не кількість заражених та загиблих, тут можна переглянути ситуацію в конкретній області.
Коронавірус в Україні / Скріншот сайту
Також на карті можна побачити зелені позначки – це лікарні, які можуть приймати інфікованих, і де немає підозр та підтверджених випадків коронавірусу.
Щоправда, тут карта оновлюється не надто оперативно – дані за попередню добу з'являються лише в другій половині наступного дня.
Карта Microsoft
Корпорація Microsoft теж запустила сервіс, що допомагає моніторити ситуацію із поширенням коронавірусу. Це сайт з інформацією про пандемію, а також інтерактивною картою.
Ресурс розміщений на домені фірмової пошукової системи корпорації Bing. Тут можна побачити онлайн-карту поширення вірусу Covid-2019 і останні дані про кількість інфікованих.
Онлайн-карта для відстеження коронавірусу від Microsoft / Скріншот
Карту оновлюють на базі даних Всесвітньої організації охорони здоров'я, Центрів з контролю і профілактиці захворювань США і Європейського центру профілактики та контролю захворювань.
Важливо знати Криза через коронавірус: наскільки вплине на IT-галузь та чи спровокує звільнення
Обравши конкретну країну на інтерактивній карті сайт видає список актуальних новинних статей і відеоматеріалів, пов'язаних з поширенням Covid-2019.
Сервіс МОЗ у Facebook
Міністерство охорони здоров’я спільно з соцмережею Facebook запустили сервіс, який інформує українців щодо поширення коронавірусу. Користувачі отримують важливі сповіщення про вірус.
Так, у Facebook буде з'являтись новина з посиланням на урядове джерело з достовірною інформацією. Згодом має запрацювати сповіщення search modules, для тих, хто сам шукає інформацію про коронавірус.
Інфографіка 24 каналу
Стежити за ситуацію з поширенням коронавірусу у світі ви можете і на інтерактивній інфографіці, створеної 24 Каналом. Тут можна обрати конкретну країну та побачити кількість хворих та загиблих внаслідок вірусу, а також число тих, хто успішно подолав хворобу. Тут також можна побачити динаміку поширення COVID-19.
Також інформацію про поширення вірусу можна відстежувати на інтерактивній карті Україні – там можна отримати детальну інформацію із станом хворих по областях.
Розробники створили інфографіку на базі даних з репозитарію інституту Джона Хопкінса.
Карта РНБО
Рада національної безпеки і оборони України теж запустила інтерактивну карту. Тут теж є інформація про кількість лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, кількість померлих і тих хто одужав.
Інформацію будуть оновлювати щодня. Також тут додають інформацію про ситуацію у світі.
Інтерактивна карта Землі
Оригінальна карта на які зображено усю планету Земля. Її можна обертати, щоб побачити деталі по тій чи іншій країні. Деталі можна переглянути, натиснувши на конкретну країну.
Натиснувши на конкретну країну можна переглянути деталі / Скріншот
Карта з можливостями українських лікарень
Компанія YouControl та представники держструктур і громадські організації запустили унікальну інтерактивну карту. Вона наводить дані про забезпечення усіх опорних лікарень України. Саме ці лікарні МОЗ обрало для лікування COVID-19.
Тут можна перевірити забезпечення лікарень / Скріншот
Сервіс для перевірки інформації
Міністерство цифрової трансформації запустило спеціальний інформаційний дашборд, аби знизити кількість неправдивої інформації про поширення коронавірусу в Україні.
Він інформує про забезпеченість медичних закладів необхідними ресурсами. Можна переглянути інформацію про лікарні, ліжкомісця, вільні апарати ШВЛ, засоби індивідуального захисту, медичний персонал тощо. При чому можна дивитись по кожній області чи лікарні окремо.
Забезпечення конкретної лікарні можна побачити на власні очі / Скріншот
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно