Триває суд між Epic Games та Apple, у ході якого випливає багато нових подробиць про діяльність обох компаній. Цього разу в ході слухань купертинівці розкрили зміст електронного листа Стіва Джобса – засновника і, на той час, голови компанії – до його колег.

Цікаво Кого чекає Україна: які компанії мають офіційні представництва, а про які ми лише мріємо

iPhone nano – смартфон, якого ми не побачили

  • Чутки про iPhone nano ходили з 2009 по 2011 роки. Лист Джобса датований жовтнем 2010 року – через чотири місяці після виходу iPhone 4. Новий смартфон мав стати його мініатюрною версією.
  • iPhone nano повинен був вийти в дизайні Джоні Айва – головного дизайнера компанії, відповідального також за iMac, PowerBook G4, MacBook, unibody MacBook Pro та iPod. Його ім'я вказане навпроти відповідного пункту у листі.
  • Цікаво, що ця модель смартфона віднесена до стратегії компанії на 2011 рік.

Лист також має і багато інших деталей. Наприклад, там згадуються плани компанії влаштувати "Holy War with Google" – буквально Святу Війну з Google. Судячи з цих слів, Джобс вважав цю компанію одним зі своїх основних конкурентів.


Лист Стіва Джобса до його колег від 24 жовтня 2010 року / Фото macrumors

Загалом 2011 рік Джобс називає "роком хмарних технологій", а також "ерою пост-ПК", що знаменувалась би домінуванням мобільних ґаджетів (менших, тонших, легших), комунікацій, додатків та хмарних сервісів. І Apple повинна була стати першою компанію, що втупить у неї, залишивши позаду Google і Microsoft.