Це був уже другий щорічний хакатон, який організувала спільнота RDK (Reference Design Kit). Ціль спільноти – стандартизація різноманітних функцій, які використовуються у повсякденному житті та впровадження інновацій. Саме тут проявила себе GlobalLogic, запропонувавши підхід для здійснення телефонних дзвінків через домашні маршрутизатори на базі RDK-B (Reference Design Kit for Broadband). Українська компанія боролася за перемогу з 37 іншими командами зі всього світу.

Корисне на сайті Найкращий подарунок для родини – телевізор від Samsung

Детальніше про переможців

GlobalLogic

Це компанія, яка працює у галузі цифрової інженерії. Вона допомагає провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу.

У GlobalLogic поєднують стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в галузі даних, таким чином допомагаючи клієнтам вийти на нові рівні можливого й прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic розташований у Кремнієвій долині, США, а інжинірингові та дизайн-центри можна відшукати у всьому світі.

Перемога на RDK Hackathon 2021

Повідомляється, що GlobalLogic отримала перемогу на хакатоні, запропонувавши інтегрувати VoIP (Voice over IP) в програмне забезпечення RDK-B (Reference Design Kit for Broadband). Якщо говорити простіше, то це означає наступне:

  • Українська компанія пропонує стандартизований підхід для здійснення телефонних дзвінків через домашні маршрутизатори на базі RDK-B, що дозволяє використовувати широкосмугові канали доступу до інтернету замість мобільних мереж.
  • Рішення базується на Asterisk фреймворку з відкритим кодом для IP-телефонії.
  • Користувачі можуть під’єднати декілька VoIP телефонів до маршрутизатора та створити офісну чи домашню інфраструктуру для внутрішніх дзвінків.
  • Водночас з цим зовнішній номер від провайдера IP-телефонії може бути один для всіх пристроїв, а завдяки можливості надання пріоритету трафіку на стороні провайдера можна досягти кращої якості зв'язку, ніж у сучасних VoIP-додатках для смартфонів.

Богдан Богуш, лідер української команди на хакатоні, зазначив, що ця перемога є не чим іншим як визнанням їхнього досвіду та цінності їхньої експертної думки у галузі телекомунікації. Пропозиція інтеграції VoIP стане частиною демо-набору RDK для пристроїв широкосмугового доступу (Reference Design Kit for Broadband).