Кампанія має на меті пролити світло на різноманітний внесок цих фахівців у розвиток світових технологій, що охоплює різні сектори, які виходять за рамки традиційних обов'язків програміста, повідомляє 24 Канал.

Читайте на сайті SoftServe доєдналася до проєкту з розробки місячних технологій

У GlobalLogic розповіли, як українська ІТ-спільнота демонструє значний досвід в автомобільній промисловості, вбудованих технологіях та штучному інтелекті, а також активно підтримує Збройні сили України та бере участь у гуманітарних ініціативах.

Серед основних сфер впливу кампанії:

  • охорона здоров'я,
  • волонтерство,
  • медіа,
  • високі технології,
  • освіта.

Українські інженери відіграють важливу роль у різних проєктах команди, створюючи інноваційні рішення, такі як розумні дефібрилятори, автомобільна система безпеки, розумний будинок та популярний застосунок для вибору вина.

Інфографіка
Основні напрямки діяльності українських фахівців / Фото GlobalLogic

Одним з поточних проєктів є розробка програмного забезпечення для пожежної безпеки фахівцями GlobalLogic. Програмне забезпечення орієнтоване на аналіз складних об'єктів з великим скупченням людей, таких як лікарні, аеропорти та офісні будівлі. Воно покликане запобігти поширенню вогню, надаючи рекомендації щодо оснащення кожного приміщення належним протипожежним обладнанням.

Дивіться також Українське ІТ відновлюється: яким був експорт послуг в кінці 2023 року

Власні розробки українських інженерів

Окрім робочих проєктів, українські інженери та студенти активно займаються власними розробками. Ці ініціативи варіюються від рішень у сфері зеленої енергетики до безшумних мотоциклів, розроблених для Збройних сил. Серед проєктів, що заслуговують на увагу, – застосунок UA:Казки, що надає дітям постійний доступ до їхніх улюблених історій.