Кому доступне тестування

Цей новий дизайн уперше з'явився у квітні та одразу ж отримав негативні відгуки від користувачів, які першими почали його тестувати. За кілька тижнів редизайн було значною мірою скасовано, але наприкінці травня його знову почали впроваджувати, і відтоді він продовжує з'являтися для користувачів.

Дивіться також YouTube тестує новий дизайн вебверсії, але користувачі його вже ненавидять

Отримати доступ до нового дизайну можуть лише підписники YouTube Premium.

Головною зміною є те, що інформаційний блок, де містилися відомості про назву ролика, його опис, коментарі, а також кнопки вподобання, збереження та поширення, помінявся місцем із блоком рекомендацій. Тепер вся інформація про відео розташована праворуч, а рекомендації – внизу під плеєром.

Новий вигляд сторінки перегляду відео
Новий вигляд сторінки перегляду відео / Скриншот 24 Каналу

Як увімкнути новий дизайн сторінки перегляду

Для того, щоб увімкнути новий дизайн, є два способи:

  • Ви можете отримати відповідне сповіщення, зайшовши на YouTube. Натисніть кнопку "Спробувати", щоб погодитися на тестування.
  • Це також можна зробити вручну, якщо такого сповіщення немає. Для цього зайдіть на сторінку експериментальних функцій і в блоці "Оновлена сторінка перегляду" натисніть синю кнопку "Спробувати". Нагадуємо, для цього у вас повинна бути підписка на YouTube Premium.

Після тестування ви можете перейти на ту ж сторінку, щоб скористатися кнопкою відгуку, яка з'явиться поряд. Таким чином можна повідомити розробникам про всі недоліки й побажання.

Як уже згадувалося, відгуки користувачів, які тестували новий дизайн, були в переважній більшості негативними. В описі редизайну YouTube заявляє про "покращений досвід перегляду", який "полегшує пошук пов'язаного контенту" і "покращує" доступ до коментарів. Але користувачі кажуть, що їм це нагадує порносайти.