Революційне досягнення передбачало передачу інформації на відстань 13 кілометрів, демонструючи потенціал високошвидкісної передачі даних на значні відстані. Для цього інженери використали кабель з великою кількістю оптоволоконних жил і застосували передові технології мультиплексування, а саме мультиплексування з просторовим розділенням каналів (SDM), мультиплексування з розділенням по довжині хвилі (WDM) і технологію багатожильних волокон (MCF).

Читайте на сайті Оманлива павутина фейків: як за допомогою ШІ створюють контент, який впливає на нашу свідомість

Раніше обмежена кабелями з чотирма жилами або коротшими відстанями, успішна комбінація багатосмугового WDM і SDM в кабелі з декількома режимами і каналами вимагала використання спеціального багатосмугового MIMO-приймача. Команда NICT продемонструвала здатність передавати дані зі швидкістю 22,9 петабіт на секунду, використовуючи 293 хвильових канали в S-діапазоні і 457 каналів в C- і L-діапазонах, в результаті чого в загальній складності 750 каналів WDM покривають смугу частот 18,8 ТГц.

Квадратурна модуляція 256-QAM з поляризаційним мультиплексуванням відіграла вирішальну роль у модуляції сигналу, а виміряна пропускна здатність кожного ядра становила від 0,3 до 0,7 петабіт на секунду.

Дивіться також Чи готовий інтернет удома до блекауту: детальна інструкція, як перевірити

Це досягнення знаменує собою значний крок вперед у сфері технологій передачі даних, відкриваючи нові можливості для швидших і ефективніших мереж зв'язку. Оскільки попит на високошвидкісну передачу даних продовжує зростати, подібні інновації визначатимуть майбутнє глобальних телекомунікацій.