Компанія повідомляє, що протягом вихідних виявила та пом'якшила десятки гіпероб’ємних DDoS-атак. Більшість із них сягала 50-70 мільйонів запитів на секунду. Найбільша ж перевищила 71 мільйон запитів на секунду. Такий показник є рекордним для всього світу, перевершивши минулий на цілих 35 відсотків.

Цікаво Twitter змінив алгоритм і тепер нав'язує користувачам забагато публікацій Ілона Маска

Що сталося

Компанія не називає, які саме сайти стали ціллю хакерів, але серед них є популярний ігровий провайдер, криптовалютні компанії, хостинг-провайдери та платформи хмарних обчислень.

Cloudflare також уточнює, що ці атаки не пов'язані з Суперкубком або останньою діяльністю російської злочинної групи Killnet.

Ця кампанія атак розпочалася менш ніж через два тижні після DDoS-кампанії Killnet, яка була спрямована на сайти з питань охорони здоров'я. Виходячи з методів і цілей, ми не вважаємо, що ці нещодавні атаки пов'язані з кампанією з охорони здоров'я. Крім того, вчора відбувся Суперкубок США, і ми також не вважаємо, що ця кампанія атак пов'язана з цією подією,
– пояснюють у блозі.

Щоб зробити атаки масштабнішими та складнішими, зловмисники зазвичай використовують мережу ботів – ботнет. Він об'єднує велику кількість заражених вірусом комп'ютерів та серверів, ресурси яких таємно використовуються задля атак. Хакер організовує ботнет для бомбардування сайтів жертви запитами. Досить великий і потужний ботнет може генерувати дуже великі атаки. Однак створення та експлуатація бот-мереж вимагає значних інвестицій та досвіду.