Facebook запустить власну криптовалюту

Facebook запустить власну криптовалюту / Recode

Компанія Facebook до кінця червня планує запустити власну криптовалюту. Наразі відомо, що в корпорації мають великі плани на криптовалюту, а для її просування застосовуватимуть різні інструменти.

Як просуватимуть нову криптовалюту? Як повідомляє Engadget, компанія пропонуватиме бонуси для продавців, які приймають оплату цифровими грошима. Крім того, співробітникам проекту можуть платити криптовалютою.

Читайте також: Facebook випустив криптовалюту: що про неї відомо

Сертифікація власної валюти. Нагадаємо, Facebook почала переговори про створення власної цифрової валюти з Комісією з ф'ючерсної торгівлі сировинними товарами США (CFTC). У відомстві заявили, що ведуть "дуже попередні переговори" з Facebook, щоб зрозуміти, чи підпадають плани компанії під його юрисдикцію.

При цьому, CFTC відповідає за ринки ф'ючерсів і деривативів, і, таким чином, будь-які фінансові інструменти, прив'язані до цифровою валютою, будуть підпадати під юрисдикцію регулятора.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук