Саме російську країна-терористка використовує для своєї пропаганди. Про це Данілов заявив в ефірі "Говорить Великий Львів", повідомляє 24 канал.

До теми Скільки людей перейшли на українську після повномасштабного вторгнення Росії: промовисті цифри

FreeДом змінить мову ефіру

Данілов вважає, що російська мова повинна зникнути з території України взагалі. Адже вона є елементом ворожої пропаганди та промивання мізків для українців.

"Англійська є обов'язковою, наша рідна мова є обов'язковою. А насаджувати сюди ці російські наративи дуже небезпечно – ніби ми повинні з ними знайти спільну мову, ми повинні щось зрозуміти", – зауважив секретар РНБО,

Він додав, що українцям від росіян нічого не треба – нехай вони просто відстануть, "відійдуть на свої болота і квакають своєю російською мовою".

Окрім цього, Данілов розповів, що за підсумками наради за участю президента Володимира Зеленського ухвалили рішення про перехід державного каналу FreeДом з російської на англійську.

Рішення було прийнято, що починати потрібно з мови міжнародного спілкування – англійської. І інші мови будуть додаватися. Це питання сьогодні в кабінеті у президента проговорювалося на нараді",
– підкреслив Олексій Данілов.

Нагадаємо, що телевізійний проєкт FreeДом розпочала українська влада спільно з провідними медіагрупами. Раніше на каналі транслювали всеукраїнський телемарафон щодо війни Росії проти України, одночасно перекладаючи ефір на російську мову.

Варто подивитися – Набули чинності нові норми "закону про мову": відео