Про це заявив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, інформує ТАСС. Наразі фіксованого порядку переговорів немає.

Актуально Війна з доларом: Росія шантажує США напередодні зустрічі Байдена та Путіна

Путін може роз'яснити ситуацію щодо Білорусі

Президент Росії надасть очільнику Білого дому роз'яснення щодо ситуації у Білорусі. Путін, мовляв, наголосить, що не підтримує жоден санкційний тиск та втручання у внутрішні справи держави-сусідки.

Не виключаємо, що і тема України буде порушуватись,
– додав Пєсков.

За словами прессекретаря Путіна, глави держав обговорюватимуть ті питання, які вважатимуть за потрібне. Зустріч може відбутись, як особисто, так і за участю делегацій – мовиться про найближчих радників.

Що сказав Пєсков про зустріч Путіна та Зеленського

Значно менше Пєсков повідомив про можливу зустріч президента Росії з президентом України, пише Интерфакс.

Ви всі знаєте ті пропозиції, які зробив президент пану Зеленському. Ви знаєте всі відповіді пана Зеленського. Якісь зовсім конкретні, ділові пропозиції по порядку денному по лінії Офісу Президента ми поки не отримали,
– сказав Пєсков.

Рупор Кремля також нагадав, що у Зеленського запропонували обговорити питання Криму. А це російську сторону зовсім не влаштовує, адже "не корелюється з тим, що говорить Путін".

Раніше Тільки у нейтральній країні, – Кравчук про зустріч Зеленського та Путіна

Що відомо про зустріч Зеленського з Путіним?

Після стягнення Росією військ до українського кордону президент Зеленський виступив з відеозверненням. Він закликав Володимира Путіна зустрітись у будь-якій точці Донбасу, де йде війна. Глава держави-агресора порадив Зеленському спочатку зустрітись з бойовиками. Офіс Президента України таки взявся за організацію зустрічі з Путіним. Серед можливих локацій називали Ватикан, Відень та Єрусалим.