Він зазначив, що про справи Донбасу спершу варто говорити із так званими "ЛНР і ДНР". Про це він заявив в ефірі одного з пропагандистських російських телеканалів.

Важливо Росія відводитиме війська від кордонів з Україною

Що Путін сказав про Донбас

Президент держави-агресорки у звичному тоні зазначив: Україна руйнує стосунки з Росією, втручається у життя православної церкви, "утискає російську мову". Парнерських відносин немає і криза лише поглиблюється, сказав Путін.

Щодо ситуації на Донбасі Путін сказав: почати домовлятися потрібно із "ДНР і ЛНР". Уже потім необхідно говорити з представниками третіх країн. Путін знову заговорив про те, що Росія не є учасницею конфлікту.

Якщо мова йде про обговорення проблем Донбасу, то тоді керівництво України повинно зустрічатися з керівниками ДНР і ЛНР. А вже потім обговорювати ці проблеми з представниками третіх країн, якою в даному випадку є Росія,
– сказав Путін.

Якщо ж Зеленський хоче поговорити з Путіним про розвиток двосторонніх відносин "Україна – Росія", то йому варто приїхати у Москву. А там Путін готовий прийняти українського президента у будь-який зручний час.

Зеленський запропонував Путіну зустрітися на Донбасі

Президент Володимир Зеленський звернувся до Путіна з пропозицією провести зустріч у будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна.

Глава нашої держави наголосив, що 19 і 20 квітня під час засідань радників лідерів країн "нормандської четвірки" та підгрупи з безпеки у ТКГ обговорювалося відновлення режиму повного припинення вогню, але Росія відмовилася його підтримати.

За його словами, також прозвучала пропозиція зустрітися на лінії розмежування, щоб максимально точно побачити та зрозуміти ситуацію.

А що мені розуміти. Я кожен місяць там буваю. Пане Путін. Я готовий піти ще далі та запропонувати вам зустрітися у будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна. Слава Україні!
– підсумував Володимир Зеленський.

Загострення на Сході України: коротко