Про це 24 Каналу заявили джерела в українських спецслужбах. Співрозмовник зазначив, що тепер росіяни мають проблеми з електронним голосуванням на виборах.

До теми Вибори під звуки вибухів: політтехнолог висміяв той стан, до якого Путін призвів Росію

Кіберфахівці ГУР зламали сайт держпослуг Росії

Співрозмовник розповів, що сайт державних послуг Росії наразі "лежить". В такому ж стані перебуває і система голосування.

Кіберфахівці обійшли всі системи захисту. Так буде тривати до кінця голосування,
– зазначило джерело.

Там також наголосили, що, окрім цього, продовжують здійснювати атаки на електронні сервіси партії Владіміра Путіна "Єдіная Росія". Зрештою робота кіберфахівців Головного управління розвідки триває.

У Росії тривають "вибори" президента Росії

  • У Росії 15 березня розпочалося триденне голосування на так званих "виборах президента Росії". Це голосування вперше в історії країни-агресорки триватиме 3 дні – з 15 по 17 березня.
  • Уже 16 березня у путінській партії "Єдіная Росія" заявили, що фіксують нібито широкомасштабні DDoS-атаки на всі електронні сервіси партії. Тимчасово призупинено роботу другорядних партійних ресурсів.
  • Також на виборчих дільницях продовжують псувати виборчі дільниці. Зокрема, у скриньки з бюлетенями виливають фарби чи зеленки, або ж здійснюють підпали.
  • Водночас путінські прибічники продовжують влаштовувати цирк на виборчих дільницях по всій території країни-агресорки. Так, в Якутську на виборчій дільниці влаштували "шоу" шамани, а на кількох виборчих дільницях з'явився мультиплікаційний персонаж, який росіяни використовують для пропаганди, – Чебурашка.
  • Варто зазначити, що у Державному департаменті США заявили, що не визнають легітимність результатів голосування на виборах президента Росії на тимчасово окупованих територіях. У Держдепі також підтвердили визнання Сполученими Штатами Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей і Криму як невіддільних частин України.
  • До того ж голова комітету закордонних справ Європарламенту Девід Макалістер заявив, що Європейський парламент не визнає результати виборів президента Росії. За словами євродепутата, ці вибори "нічого спільного з демократією не мають".