Про це Путін розповів під час виступу на Міжнародному дискусійному клубі "Валдай" у Сочі, передає "Новая газета".

Читайте також: Масове вбивство в Керчі: екс-працівник СБУ пояснив, чому Росія спробувала звинуватити Україну

У соцмережах, інтернеті, там цілі співтовариства створені, все почалося з відомих трагічних подій в США, молоді люди з нестійкою психікою лжегероїв собі створюють,
– наголосив російський президент.

На думку Путіна, причиною теракту стала глобалізація та "відсутність корисного контенту".

"Це означає, що всі ми, не лише в Росії, а у цілому світі, погано реагуємо на зміни, які відбуваються довкола. Це означає, що ми не створюємо потрібного, корисного і цікавого контенту для молодих людей. А вони беруть і хапають оцей сурогат героїзму. Це й призводить до трагедій такого типу", – зазначив Путін.

Путін прокоментував теракт в окупованій ним Керчі:

Нагадаємо, 17 жовтня у політехнічному коледжі окупованого міста Керч стався вибух. Спершу припускалося, що вибухнув газовий балон, проте згодом стало відомо, що вибухнула бомба. Її підірвав студент випускного 4 курсу коледжу, 18-річний Владислав Росляков. Перед цим хлопець влаштував у навчальному закладі стрілянину. Також з'явилася інформація, що підозрюваний у нападі на коледж після інциденту застрелився.

Через вибух у політехнічному коледжі в Керчі Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу за статтею терористичний акт, але потім її перекваліфікував на масове вбивство.