Таку думку в коментарі InfoResist висловив екс-начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

24 канал повідомляв, що у мережі поширили відео уривку програми "60 минут", яка виходить на одному із пропагандистських телеканалів Кремля. Під час цієї передачі російські журналісти та політики звинуватили українців у причетності до теракту в Керчі.

Тут якраз такий випадок, що можна прив'язати Україну. Мовляв, Україна або татари хочуть дестабілізувати та показати, яке в Криму відбувається свавілля. Я ознак участі або представників кримськотатарського народу, або України взагалі там не бачу,
– наголосив Вовк.

Читайте також: Самогубство Рослякова: у мережі припускають, що керченського стрільця могли вбити (18+)

Він також висловив переконання, що масове вбивство в Керчі не є терактом чи спланованою акцією Федеральної служби безпеки Росії для дестабілізації ситуації в окупованому Криму.

На думку колишнього працівника СБУ, підозрюваний у скоєнні злочину 18-річний Владислав Росляков просто був психічно неврівноваженим.

"Ми ж усі люди і я думаю, в ФСБ працюють люди, які, я не впевнений, що допустили б стільки жертв, щоб інсценувати теракт для дестабілізації ситуації в Криму", – сказав Вовк.

Він також зазначив, що від схожих випадків ніхто не застрахований, в тому числі Україна.

"Цей випадок, як би сумно не було, повинен послужити причиною, з якою пов'язана масштабна та кропітка робота щодо вивчення таких людей. У нас молодь зараз виховується на різних нехороших речах, які поширюються в інтернеті. Необхідно таких людей відстежувати, брати під контроль і запобігати, щоб не повторилося таке ще десь", – резюмував колишній український спецслужбовець.

Читайте також: Підозрюваному в побоїщі в Керчі Рослякову проведуть посмертну психіатричну експертизу

Дивіться відео про масове вбивство у керченському коледжі:

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.