Республіканка Марджорі Тейлор Грін, яка відома своєю ультраправою та антиукраїнською позицією, після головування яскраво демонструвала, що вона проти допомоги. Перед цим вона пропонувала правку "зменшити кожну суму в цьому законі до нуля".

Дивіться також Американська допомога Україні: очільник Пентагону вказав на важливі аспекти

Як реагувала на результати голосування республіканка Тейлор Грін

Республіканка-конгресменка Марджорі Тейлор Грін після голосування за пакет військової допомоги Україні у Палаті представників США демонструвала, що вона не підтримує це рішення.

Реакція Тейлор Грін на допомогу Україні: дивіться відео

До речі, троє конгресменок запропонували правки в документ про військову підтримку України на майже 61 мільярд доларів. Зокрема:

  • Марджорі Тейлор Грін запропонувала "кожну суму в доларах у цьому законі зменшити до нуля";
  • Вікторія Спартц, яка родом з Чернігівщини, пропонувала вилучити із законопроєкту чотири положення, пов'язані з програмою PDA, що дозволяє Білому дому виділяти ЗСУ зброю зі складів армії США;
  • Кет Каммак хотіла скасувати все невійськове фінансування, пов'язане з Україною.

Правку про заборону використання коштів Фонду підтримки економіки для виплати пенсій пропонував Кевін Герн. Проте він сам відкликав свою правку.

Зауважте Має серйозну підтримку: чи справді спікера Джонсона можуть відправити у відставку

Що відомо про позицію та заяви Тейлор Грін

  • Республіканка Тейлор Грін робить доволі скандальні заяви. Зокрема, вона сказала, що нібито Україна воює "проти християнства", яке Росія нібито "захищає". Хоча насправді Росія знищує українські церкви, а їхній Кіріл благословляє на війну.
  • Також вона під час обговорення правок до законопроєкту про допомогу Україні заявила, що нібито США підтримують Україну, щоб далі "вбивати українців, знищувати ціле покоління українських чоловіків, щоб жінки були вдовами, щоб сироти позбавлялися батьків, щоб не вистачало чоловіків, які могли б працювати у промисловості". Проте саме Росія не відмовляється від планів захопити Україну та цинічно вбиває наших людей.
  • Водночас заяви Тейлор Грін часто поширює російська пропаганда. Зокрема, останню поширив російський пропагандист Соловйов. Що ще заявляла скандальна конгресменка – читайте за посиланням.