Політика "стратегічного терпіння" призвела лише до посилення загрози з боку КНДР, тому відтепер Америка провадитиме щодо цієї країни політику "стратегічної відповідальності", пишуть у спільній статті для The Wall Street Journal міністр оборони США Джеймс Меттіс і держсекретар Рекс Тіллерсон.

Читайте також: В ООН готують нові санкції проти Пхеньяна

Метою нашої кампанії є денуклеаризація Корейського півострова. Сполучені Штати абсолютно не зацікавлені у зміні режиму в КНДР або в прискоренні возз'єднання Кореї. Ми не збираємося розміщувати наші війська на північ від демілітаризованої зони. Ми не хочемо завдати шкоди знедоленому народу Північної Кореї, який не слід плутати з вороже налаштованим режимом у Пхеньяні,
– зазначають два високопосадовці США.

Меттіс та Тіллерсон також закликають Пекін до рішучого дипломатичного і економічного впливу на Північну Корею, оскільки саме Китай є сусідом КНДР, єдиним союзником на основі існуючого договору, а також головним економічним партнером.

Автори публікаціїї пояснюють, що розміщення пускових установок системи THAAD на Корейському півострові і проведення спільних військових навчань є оборонними підготовчими заходами, спрямованими проти реальної загрози для Сполучених Штатів та їхніх союзників з боку КНДР. Саме тому вимоги Китаю припинити розміщення на території Південної Кореї елементів системи THAAD є "нереалістичними", йдеться у статті.

Читайте також: Почекаю, поки США приймуть рішення, яке полегшить їх "жахливу долю", – Кім Чен Ин