Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що ситуація повинна отримати тільки одну відповідь – правову, юридично коректну і прозору. Політик вважає, що будь-які оцінки від політичних структур є недоречними.

Важливо Чауса знайшли в одному з сіл на Вінниччині: фото

ОП не має стосунку до історії з Чаусом

Подоляк додав, що деталі зникнення Чауса та його появи на Вінниччині повинні з'ясувати правоохоронці. Однак гарантувати безпеку має СБУ.

Класичний сюжет провінційного детектива. Або навіть фінал тривалого серіалу, який почався в далекому 2016 році, коли відомий дрібний суб'єкт несподівано став "корупційним рішалою" пана Порошенко...Але ця історія точно не має відношення до Офісу Президента,
– сказав Подоляк.

Зауважимо, журналіст Юрій Бутусов розповідав, що Чауса звільнили за планом, розробленим в Офісі Президента. Суддя нібито перебував на базі управління розвідки Міноборони та погодився співпрацювати з ОП під гарантію, що його справу заберуть в НАБУ та передадуть до СБУ. За словами Бутусова, це для того, щоб Чаус уникнув кримінальної відповідальності за корупцію.

Викрадення Чауса: коротко

  • Чаус був суддею Дніпровського районного суду Києва, поки у 2016 році його не затримали через хабар у 150 тисяч доларів.
  • Потім він втік до Молдови. У квітні 2021 року його, мовляв, викрали посеред Кишинева. Проте у травні Чаус записав відеозвернення, де заявив, що це відбувалося набагато раніше.
  • Генпрокурор Молдови заявив, що до викрадення причетні державні структури України.
  • 30 липня Чаус знайшовся. Він прийшов до будівлі сільської ради у Вінницькій області. Був напівоголений та голодний.