Про це 24 Каналу розповів голова угорської громади Києва та області Тібор Томпа, зауваживши, що прем'єр-міністр Угорщини продовжуватиме вставляти "палки в колеса" України.

Дивіться також Про новий наступ Росії, коаліцію дронів та загрози для НАТО: інтерв'ю з главою МЗС Латвії

Чого очікувати від головування Угорщини

Як наголосив Томпа, не варто забувати, що від Угорщини мало що взагалі залежить. Тому навряд чи Орбан зможе якось кардинально вплинути на євроінтеграційний процес України.

Угорщина – слабенька країна третього чи четвертого "розряду". Орбан хоче виглядати таким собі "мачо". Але правильно казали, що він схожий на таку собі невдалу рок-зірку, яка старіє. Він хоче бути глобальним інфлюенсером, але йому далеко до цього,
– сказав Томпа.

Україні потрібно і надалі підтримувати тісні зв'язки з європейськими країнами, які виступають проти політики Орбана. Євроатлантичний рух нашої держави є незворотним.

Крім того, на Орбана буде кому натиснути. Чи не найбільший вплив на нього має прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні. Також не варто забувати і про канцлера Олафа Шольца. Адже Німеччина має величезний вплив на економіку Угорщини.

Заяви Орбана: коротко

  • Орбан неодноразово робив нахабні заяви щодо України. Нещодавно він навіть привітав Путіна з "перемогою" на так званих "виборах".
  • Також він виступає проти того, аби Захід відправив війська до України. На його думку, європейські лідери вже "занурилися у війну і сприймають її і ведуть її як свою власну війну".
  • Угорщина продовжує відносини з Росією. Вони не хочуть відмовлятися від них через давні економічні зв'язки.