Це стане першим публічним виступом Трампа після штурму будівлі Конгресу його прихильниками. Про це повідомляє CBS News.

Більше про це Заворушення у Вашингтоні: все, що варто знати про штурм Капітолія у США – фото, відео

Трамп говоритиме з журналістами про блокування своїх акаунтів у соцмережах.

Що відомо про блокування акаунтів Трампа

  • Після масових заворушень у Вашингтоні у твіттері назавжди заблокували особистий обліковий запис Дональда Трампа. Саме через цей акаунт американський лідер постійно звертався до прихильників.
  • Раніше Facebook заморозив сторінку Дональда Трампа на 24 години. Чинний глава Білого дому повинен був видалити свої повідомлення, які соцмережа розцінила як такі, які провокують насильство.
  • Ввечері 8 січня Google оголосив про блокування у своєму магазині додатку Parler. Соціальною мережею користувалися прибічники Дональда Трампа. Крім того, сам політик міг перейти у Parler після того, як Twitter назавжди видалив його акаунт.

Як відреагував Трамп

Дональд Трамп назвав це порушенням свободи слова і спробою змусити його замовкнути.

Як я вже говорив давно, Twitter пішов ще далі у забороні свободи слова, співробітники компанії скоординувались разом з демократами й лівими радикалами, аби видалити мій акаунт зі своєї платформи, аби змусити мене замовкнути,
– заявив Трамп.

До теми Це, щоб змусити мене замовкнути, – Трамп відреагував на блокування акаунту у твіттері

Зауважимо, що 11 січня парламент розгляне проєкт постанови щодо відсторонення Дональда Трампа від влади. Це може статися у межах 25 поправки Конституції, яка передбачає автоматичну передачу влади віцепрезидентові.