Радник виборчої кампанії Дональда Трампа Джейсон Міллер звинуватив журналістів у наклепі. Він також наполіг на тому, що Трамп не пристане на жодний мирний план, поки не вступить на посаду і не зможе належним чином зважити всі варіанти.

Читайте також Ігри Байдена з Трампом: як спонукати Білий дім надавати допомогу Україні

Це все фейкові новини від Washington Post. Вони просто вигадують це,
– заявив Міллер.

Водночас радник наголосив, що Трамп нібито єдиний, хто говорить про припинення вбивств. Джо Байден. за його словами, нібито "говорить про нові вбивства". Вочевидь Джейсон Міллер мав на увазі військову допомогу Україні та надання зброї.

Про що йшлось у матеріалі The Washington Post

Раніше журналісти писали, що колишній президент США Дональд Трамп у приватних розмовах ділився деталями свого плану "примирення" України та Росії. План Трампа полягає у тому, що Україна має віддати Росії свої тимчасово окуповані території.

Як повідомили джерела WP, Трамп прагне підштовхнути Україну, аби та поступилася Росії. За словами неназваного джерела, Трамп заявляв, що, на його думку, і Росія, і Україна "хочуть зберегти обличчя, вони хочуть знайти вихід". Ба більше, на думку експрезидента США, люди в деяких частинах України погодилися б бути частиною Росії, що лише підіграє заявам російських пропагандистів.

Що ще наговорив Трамп

  • Дональд Трамп заявляв, що в разі своєї перемоги на президентських виборах США допоможе "швидко" завершити війну в Україні. Виступаючи в штаті Айова, він сказав, що здатний домовитися з Владіміром Путіним, оскільки у них "гарні взаємини".
  • Згодом Трамп цинічно сказав, що війні можна було запобігти, якби Україна погодилася на ультиматуми Кремля. На думку колишнього президента США, російський диктатор хотів укласти угоду, яка б попередила повномасштабну війну.
  • Пізніше Володимир Зеленський заявив, що за 24 хвилини він зможе переконати Дональда Трампа у тому, що переговори з Путіним – погана ідея. Президент України хоче пояснити йому, що той не зможе керувати війною.