Трамп не відповів на запитання американського журналіста, хто відповідальний за замах на життя Навального. Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

Зауважте "Це ж Росія, отруєння тут – норма": у Навального розповіли про стан політика

"Ми обговоримо це іншим разом", – пообіцяв Трамп.

Що казав Трамп про Навального та Росію раніше

Раніше президент США заявив, що буде дуже злим, якщо інформація про те, що Навального саме отруїли, підтвердиться. Трамп наголошував: ситуація є трагічною та жахливою.

Коментуючи причетність Росії до отруєння опозиціонера, лідер США наголошував: "Судячи з того, що говорить Німеччина, це так".

Згодом Трамп підтримав ідею Німеччини про можливу відмову від будівництва газопроводу "Північний Потік-2" як одну із санкцій через замах на Навального.

Що відомо про отруєння Навального

  • 20 серпня опозиціонер летів з Томська, де проводив свої розслідування, до Москви. У літаку йому стало погано.
  • Навального екстрено госпіталізували до лікарні у місті Омську. Там він впав у кому.
  • Після дискусій та численних прохань опозиціонера відпустили на лікування до Німеччини.
  • Наразі Навальний перебуває у берлінській клініці Шаріте.
  • Німецькі лікарі виявили, що опозиціонера отруїли хімічною зброєю з родини "Новачок". Її сліди знайшли не лише на шкірі, у крові та сечі Навального, але й на пляшці, з якої він пив.
  • Після виходу з коми Навальний розповів про свій стан, а також заявив, що вимагає повернути одяг, який був на ньому у момент отруєння. На думку опозиціонера, його речі, які з нього непритомного зняли в Росії, є важливим доказом замаху.