Про це він заявив в інтерв'ю відомому телеканалу CBS.

Читайте також: Підозрюваний в отруєнні Скрипалів "Петров" працював офіціантом: фотодоказ

"Так, ймовірно, має. Ймовірно", – наголосив Трамп, відповідаючи на питання, чи має Путін пряме відношення до світових вбивств і отруєнь.

На ці слова вже є відповідь прес-секретаря очільника Кремля Дмитра Пєскова. Він заявив, що Дональд Трамп прямо не звинувачував свого російського колегу в причетності до отруєнь. За словами Пєскова, "Трамп допустив можливість", а до лінгвістичних особливостей слід ставитися гнучко.

"Ніяких прямих звинувачень президент США не озвучував", – сказав Пєсков, підкресливши, що в відношенні Путіна не може існувати будь-яких звинувачень, підкріплених доказами. Пєсков додав, що російська сторона не має нічого спільного з такими звинуваченнями.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері разом із донькою було отруєно колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Слідство встановило, що їх було атаковано сильнодійною нервово-паралітичною речовиною "Новачок". 10 квітня з лікарні було виписано Юлію Скрипаль, а 18 травня – вже самого екс-розвідника Сергія Скрипаля. Британська розвідка вважає, що до отруєння є причетною Росія.

Згодом, 4 липня, у британському містечку Еймсбері, яке розташовується неподалік сумнозвісного Солсбері, чоловік і жінка внаслідок дії невідомої речовини потрапили у критичному стані до лікарні. Потім з'ясувалося, що потерпілі – 45-річний Чарлі Роулі та 44-річна Дон Стерджесс, а отруєно їх було також "Новачком". За деякий час жінка померла.