Кандидатка на пост прем'єр-міністра наголосила, що застосовуватиме жорсткий підхід, аби стримувати зловмисну активність "потенційно ворожих держав". Трасс зауважила: мовиться про країни, які загрожують глобальній безпеці світу.

Зауважте Британські офіцери закликали колег готуватися до можливої війни проти росії

Я піду ще далі як прем'єр-міністерка та робитиму все можливе, зокрема, розсекречуватиму більше розвідданих, щоб показати світу тактику президента росії владіміра путіна,
– заявила Трасс.

За словами Трасс, її уряд стратегічно використовуватиме дані розвідки, аби показати спроби кремля підірвати та дестабілізувати волелюбні демократії.

Трасс готова застосувати ядерну зброю

  • Під час передвиборчих дебатів на пост лідера Консервативної партії та прем'єр-міністра Великої Британії Трасс заявила, що готова застосувати ядерну зброю, якщо буде загроза.
  • Кандидатка на посаду зауважила, що це – обов'язок прем'єра і вона готова його виконувати.

Трасс про Україну

Кандидатка на посаду прем'єр-міністра заявила, що піде шляхом Бориса Джонсона та буде найбільшим другом України. Трасс наголосила, що "візьме на себе зобов'язання забезпечити невдачу путіна в Україні та його стратегічну поразку". Вона додала: зараз не той час, коли можна говорити про поступки "жахливому диктатору".

Зауважте – Байден хоче ще більше посилити санкції проти росії: дивіться відео