Журналістам 24 каналу вдалося поспілкуватися з представниками НАБУ. Вони не підтвердили, проте й не спростували інформацію про допит міського голови Одеси.

Читайте також НАБУ затримало одеського бізнесмена Кауфмана та його партнера

Що відомо про допит Труханова 23 грудня

В одеського ЗМІ "Думська" з'явилася інформація про те, що мера Одеси Геннадія Труханова сьогодні допитують співробітники НАБУ.

Представники антикорупційного бюро не спростували, але й водночас не підтвердили цієї інформації. В організації наголосили, що наразі всі деталі – таємниця слідства.

Не можемо ні підтвердити, ні спростувати – таємниця слідства,
– зазначили в антикорупційному бюро.

За що можуть допитувати Геннадія Труханова

Мер Одеси Геннадій Труханов неодноразово відзначався неоднозначними висловлюваннями та діями. Зокрема, він заявляв, що з Росією "потрібен компроміс" та тривалий час відмовлявся зносити пам'ятник російській імператриці Катерині II.

Українці написали петицію до президента з проханням звернути увагу на скандального мера, а також на те, що він має російське громадянство. 29 жовтня Володимир Зеленський доручив СБУ та Міністерству внутрішніх справ перевірити дії та висловлювання Труханова.

Крім того, НАБУ встановило, що восени 2021 року, після викриття однієї злочинної організації, що спеціалізувалася на корупційних схемах, на її місці одразу виникла інша. Що цікаво, головними підозрюваними у цій справі є троє заступників Труханова.

Зверніть увагу СБУ оголосила в розшук нардепа-регіонала Святаша, який закликав брати російські паспорти

Трьом заступникам мера Одеси нещодавно повідомили про підозру: що про це відомо

  • Національне антикорупційне бюро України викрило злочинну організацію в Одесі. Водночас трьом заступникам міського голови Геннадія Труханова оголосили про підозру.
  • Мовиться про першого заступника міського голови Одеси, керівника апарату виконавчого комітету Одеської міськради та заступницю міського голови Одеси. Посадовців звинувачують у таких злочинах: створенні чи участі у злочинній організації з використанням службового становища та прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.
  • Злочинна організація взяла під контроль майже все, що стосується економічного життя міста. Організатори регулярно здійснювали підкуп чиновників та депутатів місцевої ради для власної вигоди, повідомили слідчі.