Таку думку в ефірі 24 каналу озвучила народна депутатка від "Слуги народу" Марія Мезенцева. За її словами, усі охочі, які перехворіли на COVID-19 або не є вакцинованими, могли пройти ПЛР-тест і прибути в ПАРЄ для голосування.

До теми Росію необхідно видворити з Ради Європи, – віцепрезидент ПАРЄ

"Це деяка маніпуляція і привід, щоб на сайті російської Думи знову сказати, що ця високоповажна організація не є взагалі потрібною", – наголосила Мезенцева.

"Дискримінація" росіян у ПАРЄ

За її словами, російська делегація вже майже рік не прибуває в Страсбург. У такий спосіб вони висловлюють своє "фе" ПАРЄ.

Очільниці української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи представники "Європейської народної партії" пропонували згадати про "дискримінацію вакцинованих "Супутником V" росіян". Мезенцева відмовилася, оскільки ця тема не стосувалася, ні виборів у Вірменії чи Молдові, ні відбору суддів до Європейського суду з прав людини.

Мезенцева про засідання у Парламентській асамблеї Ради Європи: відео

Засідання ПАРЄ: останні новини

  • Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи нагадала, що російський газ є небезпечною зброєю в руках Путіна. Від продажу блакитного палива Москва фінансує війни та вбивства.
  • Росіяни беруть участь в осінній сесії ПАРЄ дистанційно. Представники їхнього уряду болісно відреагували на заборону.
  • Водночас українські питання не потрапили до порядку денного на засіданні Асамблеї. На думку депутатки Лесі Василенко, європейці бояться, що росіяни назвуть їх русофобами.