Вони обговорювали те, щоб організувати постачання на державні теплоелектростанції вугілля із тимчасово окупованих територій Донецької та Луганських областей. Про це в ефірі 24 каналу розповіла журналістка Bihus.Info Аліса Юрченко.

Цікаво Скільки за "роботу" у Раді у вересні заробив Медведчук

Юрченко: Це не остаточний вердикт суду

Вона пояснила, що обмеження волі на етапі підозри і фінальний вирок – це трохи різні речі. До фінального вироку у справах, де нардепу оголосили підозру, ще роки, мабуть, повинні минути, щоб суд визначився з тим, що він вирішує.

Це точно не остаточний вердикт суду. Це просто попереднє рішення, пов'язане з тим, щоб він не втік на момент, поки триває подальше слідство,
– зауважила журналістка.

Вона зауважила, що один із випусків був присвячений так званим "плівкам Медведчука". Ті матеріали, які озвучили днями під час оголошення йому чергової підозри, це зокрема і матеріали, які лунали у сюжеті Bihus.Info.

Справа Медведчука: головне

  • Генпрокурорка Ірина Венедіктова повідомила, що Медведчуку вручили клопотання про арешт або заставу в розмірі мільярд гривень.
  • Наразі проросійський нардеп перебуває під цілодобовим домашнім арештом, який триватиме до 31 жовтня включно.
  • Нагадаємо, що Медведчука підозрюють в трьох епізодах, пов'язаних із державною зрадою та співробітництвом із державою-агресором.

Юрченко прокоментували клопотання Медведчука: дивіться відео