Таку думку в ефірі програми "Політ.бюро" на 24 каналі висловив журналіст Сергій Іванов. Він додав, що те саме роблять і російські та інші відеоблогери.

Читайте також Скільки заробив Гордон на монетизації інтерв'ю з Гіркіним

"Хтось випускає гази і підпалює запальничкою, хтось тестує страви, хтось їсть черв'яків – це шок-контент, який дуже розповсюджений в ютубі. Зокрема, в російському ютуб-сегменті. Нічого спільного з журналістикою це немає", – сказав Іванов.

Це не журналістика, а шоу-бізнес дуже низької якості,
– запевнив журналіст.

За словами Іванова, твердження Гордона про те, що ці матеріали можуть допомогти Україні – маячня. "Всі виправдання, що за матеріалами цих інтерв'ю, мовляв, писатиметься історія – такого не буде", – зауважив журналіст.

Ба більше, виправдання, що він проводив це у співпраці з українськими спецслужбами, як на мене, маячня. Я не знаю, на яких "хом'ячків" вона розрахована,
– підсумував Іванов.

Що відомо про скандальні інтерв'ю? Дмитро Гордон опублікував інтерв'ю з нинішньою депутаткою Держдуми Росії Поклонською. Згодом – ще й з лідером терористів Гіркіним. Ці інтерв'ю розкритикували більшість журналістів і політиків. Деякі колеги Дмитра Гордона заявили, що це зловживання свободою слова.

Сам Гордон згодом заявив, що все було сплановано у співпраці з українськими спецслужбами, а згодом ці матеріали стануть основними у суді по справі про анексію Криму та розв'язання війни на Донбасі.

Водночас у СБУ прокоментували заяву Гордона. Там зазначили, що інтерв'ю він зробив із власної ініціативи. У такий спосіб у відомстві і не заперечили, і не підтвердили тезу Гордона про нібито "співпрацю із українськими службами".