Про це у програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі розповів російський опозиціонер Гаррі Каспаров. У питанні агресії проти України на Володимира Путіна не впливають жодні олігархи.

До теми Лавров запевнив, що Росія не готує провокацій для нападу на Україну

За словами Каспарова, багато з них занепокоєні, тому що їхні статки розміщені на Заході й це може бути серйозною проблемою. Олігархи розуміють, що у якийсь момент через дії Путіна у них почнуться труднощі.

Хто причетний до ухвалення рішень

На думку опозиціонера, рішення щодо ймовірного наступу на Україну, окрім Путіна, ухвалює російський високопосадовець, секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев та особи, які групуються довкола нього.

Це ті люди, яким Путін довіряє. Я припускаю, що зараз вони мають максимальний вплив на нього. Саме у цьому вузькому колі й ухвалюватимуть рішення,
– заявив він.

Як припустив Каспаров, може трапитися так, що буквально у цьому оточенні ухвалять божевільні рішення, які призведуть до найтрагічніших та найнепередбачуваніших наслідків.

Дізнайтеся більше Ситуація дуже серйозна, – Шольц про загрозу нападу Росії

Ймовірний наступ Росії: останні новини

  • США заявили про підготовку провокацій з боку Росії, якими та буде виправдовувати своє нове вторгнення в Україну. Однак у Кремлі усе заперечили.
  • Дмитро Кулеба зазначив що Україна не планує жодних наступальних дій на Сході країни. Натомість наша держава шукає дипломатичні та політичні рішення.
  • Велика Британія почала постачати Україні легку протитанкову зброю. Таке рішення Лондон ухвалив на тлі "загрозливої поведінки Росії".
  • Європейські політики занепокоєні російською агресією проти України. Там вважають, що Москва може здійснити новий напад уже найближчими днями у січні.

Повне інтерв'ю з Гаррі Каспаровим: дивіться відео