Про це 24 Каналу сказав керівник Центру військово-правових досліджень і військовий експерт Олександр Мусієнко, коментуючи подарунок українцям на День Валентина. Як відомо, "Цезар Куніков" уже зазнавав удару 24 березня 2022 року в порту окупованого Бердянська.

До вашої уваги "Цезар Куніков" загинув удруге: що відомо про знищений біля Алупки десантний корабель Росії

Так, знищення російського десантного корабля зменшило й так поріділий чорноморський флот країни-агресорки.

Це завдання має системний характер, тобто Україна до цієї мети йде впевнено, поступово, наскільки є спроможності й можливості, тому що командування Чорноморського флоту теж певні заходи вживає,
– зазначив Мусієнко.

Росія втратила логістичні можливості

Окупанти не можуть використати свої десантні кораблі за призначенням, тому просто перевозять ними зброю, боєприпаси, ремонтне обладнання тощо.

Тому я думаю, що мінус цей корабель означає мінус у логістиці і мінус фактично "ветеран" чорноморського флоту, який брав участь не в одному конфлікті,
– констатував Мусієнко.

Керівник Центру військово-правових досліджень висловив сподівання, що далі черга за стаціонарними об'єктами, натякаючи на Кримський міст.

"Цезар Куніков" затонув: основне

  • Як і попереднє судно придонного флоту Росії "Івановєц", Україна знищила "Цезаря Кунікова" морськими дронами власного виробництва Magura V5.
  • За перехопленими розмовами окупантів, від "Цезаря Кунікова" після успішної атаки ЗСУ й ГУР залишились тільки уламки й "масляниста пляма".
  • Прессекретар російського президента Дмітрій Пєсков заявив, що Кремль не коментуватиме потоплення чергового судна чорноморського флоту.