Величезна кількість спецоперацій закінчилась успішно саме через цивільних, які допомагали, корегували, зустрічали та показували. Про це 24 каналу повідомив екскомандир полку Максим Жорін.

Важливо Путін має намір приєднати окуповану Південну і Східну Україну до Росії в найближчі місяці, – ISW

"Дуже складними були процеси, коли, наприклад, у Бучі від нас відрізало декілька поранених бійців і звичайні цивільні їх знайшли, ховали у себе вдома, надавали медичну допомогу. Вони вийшли з нами на зв’язок і чітко розуміли, що якщо про це дізнаються, вони не виживуть", – пояснив Максим Жорін.

Я думаю, ви бачили, що відбувалося в Бучі – там людей вбивали і не за такі речі. Там просто так вбивали жінок, літніх людей. А уявіть, що б робили з тими, хто переховував наших поранених бійців,
– зазначив Жорін.

Він додав, що люди абсолютно не знали наших військових. Вони розуміли тільки одне – це українські воїни. Цивільні, які, ризикуючи своїми життями, своєю долею, переховували їх, надавали медичну допомогу, а потім ще й допомагали їх звідти вивезти.

Крім того, Максим Жорін акцентував, що майже у всіх випадках, де є така можливість, місцеві допомагають українським захисникам.

"Майже у кожному пункті, навіть на окупованих територіях, є місцеві, які допомагають нам втілити в життя ті чи інші спецоперації", – розповів Максим Жорін.

Звірства росіян на Київщині: останні новини

Може бути цікаво – Максим Жорін про Маріуполь та закінчення війни: дивіться відео