Його складно зловити в кулуарах чи побачити на брифінгу. Як депутат, він жодного разу не виступив із парламентської трибуни. Ніколи не просив і часу для виступу з місця. За бурхливими подіями ради восьмого скликання про нього незаслужено забули. І згадали тільки під час скандальних виборів у Чернігові. Саме там вперше "засвітилося" нове обличчя великої української політики.

Насправді сьогодні немає нічого неможливого. Теперішній час – час людей без біографій. Ім'я Олександра Грановського до парламентських виборів 2014 року знали хіба що у вузьких бізнес-колах – як здібного топ-менеджера. У політичному ж житті йому закидають досить специфічну репутацію.

Менше ніж за півроку Олександр Грановський із службовця перетворюється на народного обранця. Тепер він – депутат найбільшої фракції у Раді, соратник Президента та член парламентського комітету з питань правосуддя. Саме останнє, кажуть, дозволяє йому "юридично обслуговувати" інтереси партії та виконувати функцію неофіційного перемовника БПП.

Чи дійсно те, про що говорить Олександр Грановський, неможливо. Відповідь на це має дати Національне антикорупційне бюро. Саме його рішення щодо Ігоря Кононенка може стати справжнім лакмусом боротьби із владною корупцією.

Розслідування агентів "ЦРУ" дивіться у відеосюжеті.