Про це в мережі Х написав прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск. Він також додав, що історія дуже часто "римується", передає 24 Канал.

До теми Хоче не миру, а знищення державності України: в ISW проаналізували зустріч Путіна з Орбаном

Що говорять у Польщі про візит Орбана до Москви

Туск натякнув, що візит Орбана до Москви та його зустріч з Путіним можуть бути небезпечними. Прем'єр Польщі також переконаний, що після цієї зустрічі навряд чи хтось в Європі почуватиметься безпечніше.

Чи почувається хтось безпечніше після обміну думками між Віктором Орбаном і Володимиром Путіним про "післявоєнну архітектуру європейської безпеки"? Історія не повторюється, але часто римується,
– написав Туск у мережі.

Візити Орбана в Україну та Росію

  • 2 липня 2024 року, вперше з початку повномасштабної війни, Віктор Орбан прибув з візитом до Києва. Він зустрівся з Володимиром Зеленським, обговорив підготовку угоди про співробітництво та інші важливі теми.
  • Зокрема під час візиту до Києва Орбан просував наративи про припинення вогню та намагався схилити Україну до мирних переговорів з Росією.
  • Після візиту в Україну Орбан майже відразу поїхав у Москву. Так, у п'ятницю, 5 липня, він вже зустрівся з Путіним. Відомо, що на зустрічі Орбан та російський президент говорили про Україну без України, а Путін розпочав зустріч згадкою про ультиматум для Києва. Він полягає у тому, що українські війська мають вийти з усієї території чотирьох українських областей, а наша держава має заявити про відсутність планів вступити до НАТО.