Заступник голови Меджлісу Наріман Джелял заявив, що в будинку кримськотатарского активіста Ролана Османова проходить обшук, пише "Кримська солідарність" на Facebook-сторінці.

Читайте також: Окупанти у Севастополі на Великдень влаштували вірянам перевірку перед собором: фото

Матері Османова, яка була в будинку під час "огляду", викликали медичну допомогу.

Наразі обшук у будинку кримськотатарського активіста Ролана Османова завершений. Окупанти стверджували, що шукали наркотики.

Варто наголосити, що у квітні 2018 року Османов виходив з одиночним пікетом на захист Ханського палацу. На його плакаті було написано – "Припиніть під виглядом реставрації знищувати історію кримських татар!"

Обшук в будинку кримськотатарского активіста Ролана Османова: дивіться відео

Крім того, силовики також увірвалися в будинок Ділявера Бекирова.

За словами родичів Бекирова, співробітники МВС Росії приїхали о шостій ранку, коли всі спали. Вони зайшли в гараж, де нібито виявили папери з "сепаратистськими висловлюваннями". Після цього в одній з кімнат нібито була виявлена пляшка з невідомим порошком.

Російські силовики затримали сина Ділявера – Руслана Бекірова. Батько кримськотатарського активіста після обшуку поїхав до сина. Він стверджує, що його син політичною або громадською діяльністю не займався.

Обшук у будинку Ділявера Бекирова: дивіться відео

Голова делегації Верховної Ради в ПАРЄ народний депутат Володимир Ар'єв написав у себе на Facebook-сторінці, що Україна готує звернення до Ради Європи та до країн-членів організації через обшуки.

Нещодавно російські силовики затримали кримськотатарського активіста Раіма Айвазова під час перетину російського кордону на КПВВ "Каланчак". Він опікувався українськими політв'язнями.