Севастополь. 28 травня. На центральній площі – майже 3 тисячі протестувальників. Це найчисленніший мітинг після анексії. Люди невдоволені новим генпланом міста.
За ним фактично скасовується право власності на землю і житло, яке оформлене до окупації.
Землі, на яких розташовані дачі, гаражі і приватні будинки – переходять у розпорядження Міноборони Росії або стають заповідними. Мітингувальники визнають: після окупації краще не стало.
Читайте також: Як заборонені в Україні російські співаки долучаться до будівництва моста у Криму
Навіть одіозний екс-регіонал Вадим Колісніченко , який сховався в Криму – розкритикував генплан Севастополя. І хоча документ розробляли в Москві, без місцевих архітекторів, винуватять протестувальники тутешню владу.
Керч. 29 травня. На мітинг вийшли співробітники металургійного заводу. Вимагають більшої зарплатні. Мізерну зарплату ще й кілька місяців затримують.
В Коктебелі місцеве населення виступає проти побудови висоток в туристичних місцях. І знову звертаються до Путіна аби той розібрався. Місцевий блогер Олександр Горний – прогнозує: протестів побільшає.
Якщо нинішня динаміка збережеться - градус соціального невдоволення може суттєво підскочити за рік півтора – прогнозують, як місцеві політологи, так і на материковій Україні. Потенційних протестні групи: підприємці і працівники бюджетної сфери.
Читайте також: Окупанти грубо покарали кримського татарина за національний стяг