Зеленський пояснив американському сенатору, що розпуск Верховної Ради є запитом суспільства. А завдяки проведенню дострокових виборів 21 липня, новий уряд може бути сформований через два місяці – у вересні.

Читайте також: Чекаємо сигналу від Зеленського, – РФ раптово захотіла кращих відносин з Україною

Якщо б цей Парламент, що не працює, був і далі, то ми сформували б уряд у грудні. Ми не можемо чекати. У нас дві війни – війна з Росією і війна з корупцією всередині країни, яка є загрозою, перш за все, для економіки України,
– наголосив президент.

Не минули увагою політики і питання ситуації на Донбасі, де триває російсько-українська війна. Зокрема вони обговорили припинення вогню на Сході та обмін заручниками. Це у свою чергу могло б допомогти досягти прогресу у мирному врегулюванні конфлікту.

Окремо Зеленський відзначив активну позицію Сенату США у запровадженні санкцій проти Росії та наданні Україні військової допомоги. Президент наголосив, що необхідно й надалі тиснути на Кремль, аби він належно виконував Мінські домовленості.

Також Зеленський і Портман обговорили питання реалізації реформ в Україні, які мають наблизити її до вступу у ЄС і НАТО.

зеленський обіцянки
Що обіцяє Зеленський зробити на посаді президента України