Павло перед початком судових дебатів розповів, що почувається кепсько. Йому не надають належної медичної допомоги, пише "Громадське".

Читайте також: Полоненого українського моряка Сороку прооперували в Росії

Павло Гриб говорить українською мовою. Він сказав, що з часів минулого засідання ніхто нічого не зробив. Хлопець скаржиться на нудоту та болі.

Мене відвозять сюди і кажуть що я здоровий. Я прошу вас перенести засідання. Я не повинен тут сидіти і страждати з хворобами,
– додав Павло.

Гриб розповів, що сьогодні зранку його вивели в окрему кімнату та закрили. "Це робиться для того, щоб подивитись мої папери. Є для того спеціальні люди", – додав Павло. Хлопець сказав, що у нього там заяви, звернення та останнє слово.

Політв'язень також зауважив, що він вважає свою справу виключно політичною.

Я думаю, що це політика. І думаю, що коли цю справу тільки починали, ніхто не думав, що так вийде,
– наголосив Гриб.

У засіданні суду оголосили коротку перерву. Павлу викликали швидку допомогу.

По завершенню перерви на дебатах виступила сторона обвинувачення. Так, російські прокурори просять у суду визнати Гриба винним і призначити покарання у вигляді 6 років за ґратами.

Павло Гриб на дебатах у Росії: дивіться відео

Хто такий Павло Гриб? Український політв’язень. Він зник у Білорусі в серпні 2017 року, у Гомелі його спіймали російські силовики.

У чому звинувачують Гриба? Українцю закидають підбурювання громадянки РФ Тетяни Єршової до вчинення теракту на шкільній лінійці у російському місті Сочі.

Як відбувалась спецоперації ФСБ, під час якої впіймали Гриба? Російські спецпризначенці виманили українця до Білорусі начебто завдяки Єршовій, з якою він мав зустрітися у Гомелі. Там його викрали і перевезли до Краснодарського краю, де й ув'язнили.