Нині в Україні без духовної підтримки не обійтися, в цьому одностайні і світське керівництво, і церковне.

"Храм в селі – це духовний розвиток, це життя села, це радість для кожного жителя населеного пункту", – переконаний голова Білоцерківської районної ради Віталій Грінчук.

"Якщо село не має храму – воно не є повноцінним селом, як кажуть у народі. Храм, як духовний осередок, який приймає кожного у його духовних потребах", – додає митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Єпіфаній.

Читайте також: Як священик у Житомирі поєднує духівництво та тренування дітей змішаним єдиноборствам

Після того, як ще у 1964 в Розаліївці було зруйновано старовинну церкву, віряни довгий час лишалися без даху над головою, а з початку 90-х і до сьогоднішнього дня храмом їм слугувала адміністративна будівля. Тож нинішня подія викликає у селян і радість, і вдячність.

"Дякуючи Олександру Юрійовичу Моісеєнко і його родині, він побудував цей храм", – зазначив голова Розаліївської сільської ради Володимир Грабовський.

Інвестор і меценат, Олександр Моісеєнко, почавши відродження Розаліївки, відгукнувся на прохання селян. Тож храм на честь Покрови Божої Матері було зведено в досить короткий термін і передано сільській громаді.