За кілька хвилин до початку змагань богатирі налаштовуються морально, а в організаторів останні турботи.

"Укріплюємо, щоб не злетіло, щоб спортсменам краще було , ну щоб трималося. Все у нас так в країні тримається, на ізоляційній стрічці", - каже волонтер Олексій.

"Розім’ятися перед змаганням, ну, а більше ніяких навантажень не можна, тиждень потрібно перед змаганнями хоча б відпочити, щоб м'язи відновились, організм відновився", - каже богатир Вадим.

Штовхати 360-кілограмове колесо чи бігти з центнером у кожній руці. Тринадцять українських стронгменів такі завдання виконують не завжди з легкістю.

"Важко перший раз як би, треба коли-небудь пробувати це все", - каже богатир Олександр Мнішенко.

"Я не думав, що буде настільки важко, думав буде легше. Уже ні на що не розраховую, зараз би дійти до кінця дистанцію і гідно виступити", - каже богатир Юрій Лагутін.

Поки богатирі змагалися, ще один український велетень Дмитро Халаджі готувався до рекорду.

"Тримати два автомобілі, щоб вони не їхали, буксували на місці. Головне, щоб ось цю платформу із землі не вирвало", - каже рекордсмен Дмитро Халаджі.

Платформа не вилетіла, однак настанови силача до кінця водії не зрозуміли.

"Не синхронно поїхали, але це ось привело до поломки одного з автомобілів, то що він не синхронно рвав з іншим, з другим авто. Тут головну роль грає психологічний чинник людей, щоб вони одночасно поїхали", - каже рекордсмен Дмитро Халаджі.

Однак глядачам все одно сподобалось. Чоловіки одразу оцінюють свої сили, жінки ж просто захоплюються.

"Хлопці дуже сильні. Я бачив тільки останній номер, коли виступав спортсмен, машини затримував. Думаю, так би не зміг точно", - каже киянин Денис.

"Чоловіки мають бути мужніми, сильними і хоробрими", - каже киянка Ірина.

Халаджі вже готується до нових рекордів. А богатирі Києва тим часом сподіваються потрапити до національної збірної стронгменів.