Про це йдеться у заяві Білого дому, яка була оприлюднена речницею Сарою Сандерс у Twitter.

Читайте також: Путіну і Трампу вдалося здійснити диво, – The Daily Telegraph про вислання російських дипломатів

"Президент Дональд Трамп наказав вислати кілька десятків російських розвідників із США і закрити консульство Росії у Сіетлі через близькість його розташування до наших баз підводного флоту та об’єктів корпорації Boeing. Сполучені Штати вдаються до заходів спільно з нашими союзниками в НАТО та партнерами по всьому світу у відповідь на застосування Росією хімічної зброї військового класу на території Сполученого Королівства, що стало одним із останніх прикладів звичної для Росії діяльності з дестабілізації ситуації у всьому світі", – заявила речниця Білого дому.

За словами Сандерс, такі дії спрямовані на зміцнення безпеки США шляхом обмеження можливостей Росії шпигувати за американцями та проводити таємні операції, що загрожують національній безпеці Америки.

Вживаючи цих заходів, Сполучені Штати та наші партнери чітко дають Росії зрозуміти, що її дії мають певні наслідки. Сполучені Штати залишаться відкритими до співпраці з Росією задля побудови кращих взаємин, але лише після зміни поведінки російської влади,
– йдеться у заяві.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що США вислають з країни 60 російських дипломатів та закрити генконсульство РФ в Сіетлі. Такі заходи прийняті у відповідь на отруєння в Великобританії колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.