Як повідомляють джерела 24 Каналу, на момент удару на летовищі перебували десятки таких літаків, як Су-34, Су-25, Су-27 та МіГ-29.

Дивіться також У Криму уразили дуже цікаву ціль: на її ліквідацію виділили 4 ATACAMS

Скільки винищувачів вдалося уразити

Відповідно до супутникових знімків, Україна змогла пошкодити щонайменше два російських винищувачі. Ідеться про Су-27 та Су-34. Таку думку висловив авіаексперт Анатолій Храпчинський.

БпЛА атакували військовий аеродром у Краснодарському краї / Фото: "Схеми"

За словами фахівця, на знімках видно Су-34 з пошкодженими або знятими крилами, а також явно пошкоджений Су-27 в іншій частині аеродрому. Крім того, пошкоджень міг зазнати Су-30, розташований поряд із Су-27.

Атака БпЛА на аеродром "Кущевська": дивіться відео

Опубліковані кадри свідчать, що після атаки БпЛА суттєву частину російських винищувачів прибрали з аеродрому "Кущевська".

атака на кущевську 19 травня

Що пошкодили дрони вночі 19 травня / "Схеми"

Храпчинський уточнив, що аеродром "Кущевська" – це навчальна база Краснодарського вищого військового авіаційного училища, де Росія готувала майбутніх льотчиків. Однак наразі країна-агресорка використовує це летовище і для атак на українські позиції.

Атака на Росію 19 травня: що відомо

  • Уночі дрони СБУ атакували російський аеродром "Кущевська".
  • Також безпілотники вразили й Слов'янський НПЗ. Керівництво об'єкта заявило, що завод зупинив свою роботу.
  • Щонайменше три дрони ГУР відпрацювали по Виборській нафтобазі в Ленінградській області. Унаслідок атаки було знищено три резервуари з пальним.
  • Тоді ж Військово-морські сили вдарили по російському тральнику "Ковровець". Це корабель спеціалізується на пошуку, виявленні та знищенні морських мін.