За допомогою цього методу правоохоронцям вдалося ідентифікувати тіла 6 жертв російської атаки по харківському "Епіцентру". Пошуково-рятувальна операція на місці подій, станом на 26 травня, все ще триває.

До теми Дим, крики та кров: кадри з нагрудних камер поліцейських після удару по "Епіцентру" в Харкові

Поліція ідентифікувала тіла 6 жертв атаки по "Епіцентру"

У поліції Харківщини розповіли, що за результатами експертизи ДНК поліція ідентифікували тіла шістьох громадян, що загинули внаслідок ворожої атаки на "Епіцентр" у Харкові. Наразі триває документування наслідків влучання російських ракет у гіпермаркет.

Серед загиблих – 12-річна дівчинка, яка була відвідувачем торговельного закладу. Роботи з розбору завалів не припиняються. Також зі згарища вилучені фрагменти тіл, їх ідентифікація триває,
– наголосили правоохоронці.

Також, станом на 16:30, постраждали 44 людини, з яких 14 жінок і 30 чоловіків. На місці трагедії працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія.

"Криміналісти відібрали 15 зразків букального епітелію (клітини епітелію ротової порожнини людини – 24 Канал) у родичів загиблих. Ідентифікація тіл триває", – зазначили у поліції.

Що відомо про удар по "Епіцентру" у Харкові

  • Вдень 25 травня у спальному районі Харкова пролунав потужний вибух. Згодом стало відомо, що ворог обстріляв гіпермаркет "Епіцентр" КАБами.
  • На момент атаки у гіпермаркеті перебували багато людей. Внаслідок російської атаки загинуло щонайменше 16 людей.
  • Окрім того, після прильоту на місці подій почалася велика пожежа на площі 15 тисяч квадратних метрів. Вогонь вдалося загасити лише через 16 годин роботи пожежників.
  • У поліції Харківщини також показали відео зсередини "Епіцентру" в момент прильоту. За словами начальника Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергія Болвінова, люди абсолютно не були готові до такої атаки, перебували на робочих місцях та займалися своїми справами.