Про це 24 каналу повідомив народний депутат, представник комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський. Він наголосив, що небезпека наступу окупантів на Харків, на жаль, існує завжди.

Цікаво Під Харковом "зникла" ціла розвідувальна рота окупантів: їх шукають вже два місяці

Мета російських окупантів

За словами Веніславського, ворог не покинув своїх цілей, які він декларував ще на початку війни з Україною. Зокрема, метою Росії є знищення української державності.

Водночас Харків є одним із символів нашої країни, оскільки це – друга за кількістю конгломерація в Україні. Саме тому неправильно говорити про те, що росіяни полишили наміри заволодіти цим містом.

Недостатньо сил ворога

Утім, Веніславський наголосив, що після успішних контратакувальних дій українських захисників та звільнення ними значної кількості населених пунктів в східній і північно-східній частині Харківської області, говорити про те, що Росія незабаром може поновити активні дії – не доводиться.

Ударних угруповань у ворога нема. На Харківщині є лише одне потужне угрупування, яке має намір атакувати Слов'янськ,
– заявив він.

Як зауважив Веніславський, саме цьому населеному пункту ворог і приділяє першочергову увагу. Водночас російські військові вже підтягують резерви до міста Ізюм з боку Куп'янська та Вовчанська.

Читайте на сайті Вкрали дублянку й вудку: окупанти хапають все, що бачать, коли їх починають гнати ЗСУ

"У напрямку Слов'янська загарбники здійснюють активні дії, але зараз вони там успіху не мають. Думаю, що ймовірність повернення атак на Харків існує, але не дуже велика», – підсумував Веніславський.

Веніславський розповів про можливість наступу росіян на Харківщині: дивіться відео


Ситуація на Харківщині: останні новини

  • Очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що російські загарбники продовжують утримувати місто Ізюм. Він зазначив, що дня окупантів цей населений пункт став – логістичним центром для наступу на Донбас.
  • Протягом 2 червня російські нелюди продовжували обстрілювати Харків та область. Зазначається, що внаслідок обстрілів загарбників є загиблі та поранені серед цивільних. Крім того, пошкоджені приватні будинки.
  • У Генеральному штабі Збройних Сил України повідомили, російські загарбники готуються до наступу на Слобожанському напрямку. За їхньою інформацією, ворог нарощує запаси озброєння і техніки з території Росії.