Україна розуміє, що потрібно безпосередньо поговорити з Володимиром Путіним, щоб досягти прогресу. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі одного з українських телеканалів.

До речі Якщо Німеччина діятиме як з Білоруссю, то Росія забереться з Донбасу, – Кулеба

Кулеба зазначив, що президент Володимир Зеленський готовий до двосторонньої зустрічі з Путіним.

Зауважимо, раніше прессекретар російського президента заявив, що Путін, як і раніше, готовий до зустрічі із Зеленським. Щоправда, він стверджував, нібито ніяких конкретних кроків щодо організації зустрічі не було.

Нормандський формат: останні новини

  • Засідання політичних радників лідерів "нормандської четвірки" відбулося 26 травня. У Зеленського розповідали, що під час зустрічі був дуже жорсткий обмін думками. Саме засідання було напруженим.
  • Глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Росія робить усе можливе, аби загальмувати ухвалення конкретного рішення.
  • Натомість Кулеба й раніше зауважував, що українська сторона намагається "зібрати" нормандський формат на рівні міністрів, однак рішення блокує Лавров.
  • До речі, нещодавно у Кремлі заявили, що участь США в переговорах щодо Донбасу можлива. Проте зазначили, що вона залежить від позиції Штатів стосовно мінських угод.