Однак ствердної відповіді поки немає. Про це глава держави заявив під час спілкування з журналістами 16 листопада, повідомляє 24 канал.

Цікаво Дуда відреагував на прохання України включити її до розслідування падіння ракет у Польщі

Зеленський закликає провести саміт НАТО

Україна просить НАТО провести терміновий онлайн-саміт щодо російського масованого обстрілу нашої держави ракетами та дронами-камікадзе.

Щось ударило по Польщі. Це трагедія. Я б хотів, щоб ми всі розуміли, що Україна – це форпост, це "живий щит",
– заявив Зеленський.

Президент зазначив, що Україна хотіла б почути позитивну відповідь щодо термінового скликання НАТО, але поки цього не сталося.

"Я не почув цю відповідь. Жодна інституція в нашій державі, яка отримала від мене пряме завдання отримати через "не можу" цю можливість для того, щоб обговорити всі наші дії, як закривати небо", – додав глава держави.

Зауважте "Росіяни бомблять Польщу": що пишуть світові ЗМІ про падіння ракет в Пшеводові

Зеленський не сумнівається, що в Польщі впала не українська ракета

Президент розповів, що ввечері 15 листопада заслухав доповідь командувача Повітряних сил.

"Я не сумніваюся у тому, що це була не наша ракета або не наш ракетний удар. В мене немає сенсу їм не довіряти, я з ними війну пройшов", – заявив український лідер.

Президент додав, що впродовж ночі провів розмови зі світовими лідерами. Чимало деталей, про які мовилося, – непублічні.

Він переконаний, що Україну потрібно допустити на місце інциденту у польському Пшеводові, Адже це буде справедливо. Окрім цього, не варто озвучувати якісь висновки, доки не завершилося слідство.

За словами глави держави, якщо хтось говорить, що ця ракета була українською, тоді справедливим буде долучити до розслідування українських фахівців та надати докази хоча б у закритому режимі.

Варто подивитися – Як світові лідери реагують на падіння ракети у Польщі: відео