Міністр закордонних справ зазначив, що надіслав листа главі МЗС Великої Британії з проханням надати додаткове оборонне озброєння. Про це він повідомив під час брифінгу 22 лютого.

Читайте також Кулеба подякував Німеччині за заморозку "Північного потоку-2"

З таким же проханням буду звертатися до співрозмовників у США. Оскільки України наразі не є членом жодного об'єднання колективної безпеки і, на жаль, не має ганантій безпеки, то найкращою нашою гарантією буде дипломатія та армія,
– сказав Дмитро Кулеба.

Очільник зовнішньополітичного відомства також наголосив: "Ми будемо мобілізовувати весь світ для того, щоб отримати все необхідне для зміцнення оборонноздатності нашої держави".

Дмитро Кулеба вийшов на брифінг у Вашингтоні: дивіться відео

Військова допомога для України: коротко

  • Глава Пентагону Ллойд Остін хоче використати наземні маршрути замість повітря для доставки Україні військової допомоги. Мовиться про надання летального озброєння.
  • Штати є однією з тих країн, які активно надають військову допомогу. Однак військовий аташе при посольстві США Брендон Преслі заявив, що у разі потреби підтримка зросте.
  • Олексій Резніоков вказав, що в Україну 19 лютого прибув літак з військовою допомогою від Канади. Привезли гвинтівки, кулемети, прилади нічного бачення й інше озброєння.