Про це мовилося на зустрічі командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського та військового аташе при посольстві Сполучених Штатів Брендона Преслі.

Читайте також У США заявили, що скоординували з Туреччиною дії на тлі агресії Росії

Під час перемовин обговорили безпекову ситуацію довкола нашої держави та можливості розвитку перспективних напрямків розвитку військового співробітництва між країнами.

Представник США запевнив, що Сполучені Штати й надалі продовжать надавати необхідну підтримку як в оборонному озброєнні, так і у навчанні українських військових. У разі потреби кількість допомоги буде збільшено в рази,
– повідомили у Сухопутних військах ЗСУ.

Водночас генерал-полковник Олександр Сирський подякував за підтримку в непростий для нашої держави час. Варто зазначити, що ця зустріч вже стала другою з початку 2022 року.

Війська допомога США: що відомо

  • В Україну 1 лютого прилетів шостий літак з військовою допомогою зі Штатів. Олексій Резніков поінформував, що мовилося про 84 тонни бойових набоїв до стрілецької зброї.
  • Згодом, 3 лютого, прибула сьома партія: 85 тонн бойових боєприпасів для гранатометів.
  • Восьма "пташка" з Вашингтона приземлилася у "Борисполі" ще за два дні, 5 лютого. Міністр оборони розповів, що повітряне судно привезло 86 тонн військової допомоги для ЗСУ.

Штати перекидають додаткові війська в Європу: дивіться відео


Текст публікації Сухопутних військ ЗСУ:

У Командуванні Сухопутних військ ЗС України відбулась зустріч з військовим аташе Сухопутних військ при посольстві США в Україні

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський та військовий аташе при посольстві США Брендон Преслі обговорили безпекову ситуацію навколо України та можливості розвитку перспективних напрямків розвитку військового співробітництва.

Представник США запевнив, що Сполучені Штати й надалі продовжать надавати необхідну підтримку як в оборонному озброєнні, так і у навчанні українських військових. У разі потреби кількість допомоги буде збільшено в рази.

У свою чергу генерал-полковник Олександр Сирський подякував за підтримку у непростий для нашої держави час.

Зазначимо, що це вже друга зустріч з початку цього року.